-
[Younggwang Rice Cake Workshop] Chewy Ramie-Rice Cake (White) 400gVendor: 냉동
- $5.84
-
$6.49 - $5.84
- Unit price
- per
[Younggwang Rice Cake Workshop] Chewy Ramie-Rice Cake (White) 400g A special Yeonggwang product made of 100% Korean ramie leaves, rice, and dongbu powder. Item Specialty Checkpoint 1. We put savory Dongbu in our rice cakes made of korean rice and organic ramie leaves that...- $5.84
-
$6.49 - $5.84
- Unit price
- per
-
[Younggwang Rice Cakes] Chewy Ramie-Rice Cake (Black Sesame) 350gVendor: 냉동
- $5.84
-
$6.49 - $5.84
- Unit price
- per
[Younggwang Rice Cakes] Chewy Ramie-Rice Cake (Black sesame) 350g A special Yeonggwang product made of 100% Korean ramie leaves, rice, and black sesame seeds. Item Specialty Checkpoint 1. We put savory black sesame seeds in our rice cakes made of korean rice and organic...- $5.84
-
$6.49 - $5.84
- Unit price
- per
-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Hijiki Mixed Rice 250gVendor: 냉동
- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
Abalone Hijiki Mixed Rice A convenient meal made with whole abalones on nutritious hijiki and fried rice A Nutritious Ready-To-Eat Meal For When You Have No Appetite 1.We only use whole abalone grown in the clean waters of Wando and nutritious hijiki grown from the rock...- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
-
[Younggwang Rice Cakes] Chewy Ramie-Rice Cake (Plain) 400gVendor: 냉동
- $5.84
-
$6.49 - $5.84
- Unit price
- per
[Younggwang Rice Cakes] Chewy Ramie-Rice Cake (Plain) 400g A special Yeonggwang product made of 100% Korean ramie leaves and rice. Item Specialty Checkpoint 1. This rice cake is great for snacks and meals due to its unique subtle scent and chewy texture. 2. The rice cake...- $5.84
-
$6.49 - $5.84
- Unit price
- per
-
[Bada Love Corporation] Assorted Seaweed Salad 300gVendor: 냉동
- $4.54
-
$6.49 - $4.54
- Unit price
- per
[Bada Love Corporation] Assorted Seaweed Salad 300g An assorted seaweed salad that peaks your appetite Item Specialty Checkpoint 1. We carefully selected healthy seaweeds grown in the elliptic terrain in the clean waters of Wando. 2. You can experience multiple types of delicious and nutritious seaweed...- $4.54
-
$6.49 - $4.54
- Unit price
- per