-
[WANDO to the world fisheries co,.ltd] Mixed Seaweed SaladVendor: 상온
- $11.99
-
$14.99 - $11.99
- Unit price
- per
[WANDO to the world fisheries co,.ltd] Mixed Seaweed Salad Assorted seaweed salad that can easily be eaten by just adding water. Made with 7 kinds of seaweed that have been collected from the seas of Wando Item Specialty Checkpoint 1. Our seaweeds are grown...- $11.99
-
$14.99 - $11.99
- Unit price
- per
-
[Jeongnamjin Fulvescens] Original Namdo Dried Fulvescens Cubes 20pkVendor: 상온
- $19.59
-
$27.99 - $19.59
- Unit price
- per
[Jeongnamjin Maesengi] Original Namdo Dried Fulvescens Cubes 20pkDelicious dried fulvescens from the seas on Namdo.Perfect to eat in the winter or for those conscious about their health.Item Speciality Checkpoints1. We only use fulvescens grown only in the clean seas of Jangheung, Wando, and Gangjin.2....- $19.59
-
$27.99 - $19.59
- Unit price
- per
-
[JS Korea] Premium Wando Abalone 8pcVendor: 상온
- $22.25
-
$44.49 - $22.25
- Unit price
- per
[JS Korea] Premium Wando Abalone 8pc Healthy live abalones grown by the Wando Sea are contained in canned food. It's trimmed, so it's easy to cook. 100% Wando abalone with excellent taste and texture, using only 1-2 year old abalone Only 1-2 year old...- $22.25
-
$44.49 - $22.25
- Unit price
- per
-
[JS Korea] Premium Wando abalone 3pcVendor: 상온
- $15.90
-
$19.88 - $15.90
- Unit price
- per
[JS Korea] Premium Wando Abalone 3pc Healthy live abalones grown by the Wando Sea are contained in canned food. It's trimmed, so it's easy to cook. 100% Wando self-ripening abalone with excellent taste and texture, using only 1-2 year old abalone Only 1-2 year...- $15.90
-
$19.88 - $15.90
- Unit price
- per
-
[KFood] Gopchang Seasoned Seaweed (Can)Vendor: 상온
- $8.18
-
$10.22 - $8.18
- Unit price
- per
[KFood] Gopchang Seasoned Seaweed (Can) Only the finest raw grass collected from the clean sea is carefully selected to preserve the natural taste and aroma of seaweed. 1. It is made with carefully selected only the finest raw grass with 30 years of tradition. Seasoned...- $8.18
-
$10.22 - $8.18
- Unit price
- per