-
[Bada Love Corporation] Assorted Seaweed Salad 300gVendor: 냉동
- $4.54
-
$6.49 - $4.54
- Unit price
- per
[Bada Love Corporation] Assorted Seaweed Salad 300g An assorted seaweed salad that peaks your appetite Item Specialty Checkpoint 1. We carefully selected healthy seaweeds grown in the elliptic terrain in the clean waters of Wando. 2. You can experience multiple types of delicious and nutritious seaweed...- $4.54
-
$6.49 - $4.54
- Unit price
- per
-
[Gurye Uncle Corporation] Chwinamul Bibimbap Mix 40gVendor: 상온
- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
[Gurye Uncle Corporation] Chwinamul Bibimbap Mix 40g You can easily cook Chwinamul Bibimbap by putting all the ingredients necessary for Chwinamul Bibimbap at once. Nutritious Chwinamul Bibimbap made easy It was made in a nature-friendly way in Gurye, where Jiri Mountain and the Seomjin...- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
-
[Gurye Uncle Corporation] Gondre Herb Bibimbap Mix 40gVendor: 상온
- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
[Gurye Uncle Corporation] Gondre Herb Bibimbap Mix 40g You can easily cook Gondre Bibimbap by putting all the ingredients necessary for Gondre Bibimbap at once. Easy and nutritious gondre bibimbap It was made in a nature-friendly way in Gurye, where Jiri Mountain and the...- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
-
[Gurye Uncle Corporation] Mustard Greens Bibimbap Mix 40gVendor: 상온
- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
[Gurye Uncle Corporation] Mustard Greens Bibimbap Mix 40g Nutritious and simple ingredients for bibimbap with mustard greens You can cook mustard greens Bibimbap easily by putting all the ingredients necessary for Mustard greens Bibimbap at once. Easy and nutritious mustard greens Bibimbap It was made nature-friendly...- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Hijiki Mixed Rice 250gVendor: 냉동
- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
Abalone Hijiki Mixed Rice A convenient meal made with whole abalones on nutritious hijiki and fried rice A Nutritious Ready-To-Eat Meal For When You Have No Appetite 1.We only use whole abalone grown in the clean waters of Wando and nutritious hijiki grown from the rock...- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Seafood Fried Rice 250gVendor: 냉동
- $3.84
-
$5.49 - $3.84
- Unit price
- per
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Seafood Fried Rice 250g Whole abalones added to everybody's favorite seafood fried rice. Item Specialty Checkpoints 1. We only use whole abalone grown in the clean waters of Wando.2. The various seafoods (shrimp, squid, etc.) added are stir-fried...- $3.84
-
$5.49 - $3.84
- Unit price
- per
-
[Yeosu Saegomak] Marinated Spicy Arkshell Meat 200gVendor: 냉동
- $10.49
-
- $10.49
- Unit price
- per
[Yeosu Saegomak] Marinated Spicy Arkshell Meat 200g Enjoy our spicy marinated arkshell meat harvested from Yeosu/Suncheon Bay, the largest production area of arkshell in Korea. Namdo Marketplace US Check Point 1. A simple dish filled with a savory and spicy taste that catches your...- $10.49
-
- $10.49
- Unit price
- per
-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Kimchi Fried Rice 250gVendor: 냉동
- $4.98
-
- $4.98
- Unit price
- per
[Wando Sarang S&F Co., Ltd. Abalone Kimchi Fried Rice 250g Enjoy one of Korea's national dishes with abalone added for extra flavor.Prepare this dish in under 5 minutes!Item Specialty Checkpoints1. We only use whole abalone grown in the clean waters of Wando.2. We use...- $4.98
-
- $4.98
- Unit price
- per
-
[Yeosu Saegomak] Stir-fried Spicy Cockle 200gVendor: 냉동
- $10.49
-
- $10.49
- Unit price
- per
[Yeosu Saegomak] Stir-fried Spicy Cockle 200gIt is a stir-fried cockle with a firm cockle meat and a savory taste added to Yeosu/Suncheon Bay, the largest production area of cockle in Korea. 1. It is stir-fried cockle with a hot fire taste added to the firm...- $10.49
-
- $10.49
- Unit price
- per
-
[Gurye Uncle Corporation] Sookboojengi Bibimbap Mix 40gVendor: 상온
- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
[Gurye Uncle Corporation] Sookboonjengi Bibimbap Mix 40g You can easily cook Sookboonjengi bibimbap by putting all the ingredients needed for sookboo bibimbap at once. Easy and nutritious Sookboojengi bibimbap It was made in a nature-friendly way in Gurye, where Jiri Mountain and the Seomjin...- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per