-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Seafood Fried Rice 250gVendor: 냉동
- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Seafood Fried Rice 250g Whole abalones added to everybody's favorite seafood fried rice. Item Specialty Checkpoints 1. We only use whole abalone grown in the clean waters of Wando.2. The various seafoods (shrimp, squid, etc.) added are stir-fried...- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Hijiki Mixed Rice 250gVendor: 냉동
- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
Abalone Hijiki Mixed Rice A convenient meal made with whole abalones on nutritious hijiki and fried rice A Nutritious Ready-To-Eat Meal For When You Have No Appetite 1.We only use whole abalone grown in the clean waters of Wando and nutritious hijiki grown from the rock...- $5.49
-
- $5.49
- Unit price
- per
-
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone Porridge 250gVendor: 냉동
- $3.84
-
$5.49 - $3.84
- Unit price
- per
[Wando Sarang S&F Co., Ltd.] Abalone PorridgeIt is a truly nutritious abalone porridge made with abalone from Wando and rice. National Health Food - Abalone Porridge 1. It is made with abalone grown in Wando and rice.2. Abalone contains vitamins, amino acids, and various minerals, making it...- $3.84
-
$5.49 - $3.84
- Unit price
- per
-
[Gurye Uncle Corporation] Sookboojengi Bibimbap Mix 40gVendor: 상온
- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
[Gurye Uncle Corporation] Sookboonjengi Bibimbap Mix 40g You can easily cook Sookboonjengi bibimbap by putting all the ingredients needed for sookboo bibimbap at once. Easy and nutritious Sookboojengi bibimbap It was made in a nature-friendly way in Gurye, where Jiri Mountain and the Seomjin...- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
-
[DamWoo Agricultural Co., Ltd. Company] Natural Dried Gondre 50g (Exp. Date: 05/31/2023)Vendor: 상온
- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per
[DamWoo Agricultural Co., Ltd. Company] Natural Dried Gondre 50g Gondre that has been grown in a natural environment with clean water and a sea breeze. The trimmed greens are naturally dried in the sun for a better taste and aroma. Item Specialty Checkpoint 1. Our...- $8.98
-
- $8.98
- Unit price
- per