-
[Haenam Sweet Potato] Sweet and Chewy Dried Sweet Potato 60gVendor: 상온
- $3.98
-
- $3.98
- Unit price
- per
[Haenam Sweet Potato] Sweet and Chewy Dried Sweet Potato 60g Made with 100% pure sweet potatoes from Haenam-gun, Jeollanam-do Item Specialty Checkpoint 1. We only use 100% natural Haenam sweet potatoes for a nutritional snack the whole family can enjoy 2. This snack is vegan, GMO...- $3.98
-
- $3.98
- Unit price
- per
-
[Samdowellbeing Company] Strawberry Yogurt Cubes 16gVendor: 상온
- $3.98
-
- $3.98
- Unit price
- per
[Samdowellbeing Company] Strawberry Yogurt Cubes 16g A nutritional snack for children made with sweet and sour strawberries coated with yogurt Item Specialty Checkpoint 1. It is a healthy snack made with yogurt coated on freeze-drying 100% Korean strawberries. 2. The small cube shape makes it easy...- $3.98
-
- $3.98
- Unit price
- per
-
[Samdowellbeing Company] Dried Strawberry Snack 15gVendor: 상온
- $3.49
-
- $3.49
- Unit price
- per
[Samdowellbeing Company] Dried Strawberry Snack 15g We carefully select each Korean strawberry for a delicious and nutritious freeze-dried snack. Item Specialty Checkpoint 1. We freeze-dry 100% natural Korean strawberries, so you can experience their natural taste and aroma. 2. Enjoy a sweet and sour strawberry...- $3.49
-
- $3.49
- Unit price
- per
-
[Samdowellbeing Company] Dried Pear Snack 15gVendor: 상온
- $3.49
-
- $3.49
- Unit price
- per
[Samdowellbeing Company] Dried Pear Snack 15g We carefully select each Korean Pear for a delicious and nutritious freeze-dried snack. Item Specialty Checkpoint 1. We freeze-dry 100% natural Korean pears, so you can experience their natural taste and aroma. 2. Enjoy a sweet pear taste with...- $3.49
-
- $3.49
- Unit price
- per
-
[Cookiya] Crispy and Light Tofu Chips 30gVendor: 상온
- $2.98
-
- $2.98
- Unit price
- per
[Cookiya] Crispy and Light Tofu Chips 30g Tofu crackers that taste like tofu recently baked in an oven. Item Specialty Checkpoint 1. We only use tofu made from 100% Korean soybeans 2. They are baked in an infrared oven to remove grease and increase...- $2.98
-
- $2.98
- Unit price
- per